Paylaş

Dns Ayarları

DNS 2017 ve 2018 hızlı dns adresleri rehberi. Hızlı Dns Adresleri listesi yazımızın devamında;

2018-2017 DNS ayarları için hızlı ve tüm cihazlarda etkili DNS adresleri sizlerle paylaşıyorum. Dns değiştirme için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

Geçen sene paylaştığım bir eklenti de ülkemizde yasaklanılarak kullanılmaz hale getirildi. Yeniden bu sene ve önümüzdeki sene için(2017-2018) hızlı eklentileri test ediyorum.

Yakın zamanda ücretli ve ücretsiz test ettiğim DNS ve eklentileri liste halinde paylaşacağım, şimdilik hızlı dns ve eklentiler aşağıdaki gibidir;

Eklenti olarak; NorthGhost-TouchVpn

Eklentiyi uzun süredir test ediyorum, şimdilik idare eder. Yakın zamanda daha hızlı erişim sağlanabilen eklentileri paylaşacağım.

 

DNS adresleri olarakta aşağıdakileri deneyebilirsiniz; (Yukarıdaki eklentiyle kesin çözüme ulaşabilirsiniz.)

1) 4.2.2.1 — 4.2.2.5

2) 4.2.2.1 — 4.2.2.5

Dns (Domain Name Server) 2017 ve 2018 ayarlarını detaylı olarak bulabileceğiniz bu yazıda aşağıdaki ayarları tam olarak uyguladığınız taktirde Dns ayarları değiştirilmişmiş olacaktırHızlı dns numaralarını girerek, Twitter dnsyoutube dns gibi engellenen sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. “Dns ayarları nasıl değiştirilir?” sorunuza yanıt olarak aşağıdaki yazı devamını okuyabilirsiniz.

Twitter dns ayarları ve diğer facebook, youtube dns ayarları içinde aşağıdaki zenmate eklentisini kullanabilirsiniz. Dns ayarları değiştirme eklentisi iphone(ios) ve android işletim sistemli telefonlarada kurulabilmektedir.

2018/2017 yılı için en hızlı dns ayarlarını aşağıda bulabilirsiniz;

Youtube dns ayarları, Twitter dns ayarları ve yasaklı sitelere giriş için dns çözüm yolu; Dns değiştirme, Vpn kullanımı ve uzak masaüstü bağlantısı kurularak yapılabilmektedir.

Hızlı dns ayarları için chrome, firefox eklentisini ücretsiz kullanabilirsiniz;
(IOS ve Android mağazalarındada Zenmate eklentisini bulabilirsiniz, iphone dns ayarları, ipad dns ve android dns ayarları otomatik yaparak sitelere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Güncel Dns Adresleri:

(209.244.0.3 – 209.244.0.4) en hızlı dns çözümü olarak denenmiştir.

(208.67.222.222 – 208.67.220.220) Hızlı ve güvenli bir internet için iyi bir seçim olacaktır.

Paylaş
okumayı, yazmayı bilir; merak eder, araştırır, fotoğraf çeker ve şarkı söylemeyi sever. İngilizce ve Rusça bilir. Yazılarım ve yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, ben buralardayım.” demek için olsa bişe vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here