Paylaş

Son günlerde elektronik cüzdan (e-cüzdan) terimi sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Online alışverişlerde ve para transferlerinde artık insanlar kredi kartı veya banka havalesi gibi yöntemler yerine e-cüzdanları tercih etmeye başladılar. Özellikle de finansal bilgilerini çok fazla kurum ile paylaşmak istemeyen ve güvenliğe son derece önem veren şahıslar bu yöntemi ziyadesiyle tercih eder duruma geldi. Türkiye’de giderek yayılmaya başlayan digital cüzdan yani e-cüzdanlardan biri de Jeton Cüzdan sistemidir. İnternet üzerinden gerçekleştirilen ödemelerde dolandırıcılık ve suiistimal durumlarına karşı kişisel bilgilerimizi üçüncü kişilerle minimum seviyede paylaştığımız alternatif ödeme yöntemleri bizlere cazip gelmektedir. Bu fikirden yola çıkarak geliştirilmiş olan Jeton Kart, ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenin en kolay yoludur. Ön ödemeli sanal kart Jeton ile, aklınızda güvenliğe dair bir soru işareti kalmadan alışverişlerinizi tamamlayacaksınız.

Son olarak bir Jeton Cüzdan hesabı açmak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Jeton Cüzdan Hesabınıza yalnızca sizin adınızı taşıyan ödeme araçlarının (banka hesapları, kredi kartları, bankamatik kartları vb.) eklenmesine izin verilmektedir. Diğer taraftan sistemden dilediğiniz zaman ayrılabilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Paylaş
okumayı, yazmayı bilir; merak eder, araştırır, fotoğraf çeker ve şarkı söylemeyi sever. İngilizce ve Rusça bilir. Yazılarım ve yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, ben buralardayım.” demek için olsa bişe vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here