Paylaş

Merhaba, Spotify kullanırken müzikleri çevrimdışı dinleme özelliği için cuzi bir miktar premium hesabı istiyor, bu anlatımda premium’a gerek kalmadan beğendiğiniz playlistleri ücretsiz bir şekilde nasıl indireceğinizi anlatacağım. İnternette spotify downloander var ancak bazen çalışıyor bazen çalışmıyor uğraştırıyor ve stabil değil. Anlatacağım yöntemi aylardır kullanıyorum.

  1. Spotify hesabınıza giriş yaptıktan sonra http://www.playlist-converter.net/ bu siteye girip spotify sekmesinden login spotify butonunan tıklayıp hesabımıza giriş yapıyoruz.
  2. İndirmek istediğimiz playlistimizi seçiyoruz
  1. Playlistinizin uzunluğuna göre işlemin ne kadar süreceği değişebilir. Bittikten sonra sağ tarafa resimdeki gibi menü açılacak Bu menüden youtube aktar seçeneceğini seçeceğiz.
  1. Login with Youtube to export to Youtube butonuna basıp google hesabımıza giriş yapıp listeyi aktaracağımız youtube hesabını seçiyoruz.
  2. Liste aktarımı bitince resimdeki menüyü kullanıyoruz.

1.Linkimizi kopyalıyoruz
    1. https://www.4kdownload.com/ isimli programın tam sürümünükullanmalısınız linki programdaki linki yapıştır menüsüne tıklayıp video indir diyoruz.Ayrıştırmaya başlıyoruz,ayrıştırma bitince size mp3 mi video olarak mı indirmek istediğinizi soruyor ve mp3 olarak indiriyoruz.
Paylaş
okumayı, yazmayı bilir; merak eder, araştırır, fotoğraf çeker ve şarkı söylemeyi sever. İngilizce ve Rusça bilir. Yazılarım ve yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, ben buralardayım.” demek için olsa bişe vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here