Paylaş

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Mi 8 Explorer Edition, 24 Temmuz tarihinde ilk olarak Çin pazarı için satışa sunulacak. Türkiye’de satışa çıkacağı tarih henüz belli değil.

Çin merkezli üretici Xiaomi, Mayıs ayında yeni amiral Mi 8 modelini üç farklı versiyonda resmi olarak duyurmuştu. Xiaomi, ilk olarak normal Mi  8 ve daha uygun fiyatlı versiyonu Mi 8 SE modellerini satışa sunmuştu. Ancak Xiaomi’den beklenen asıl amiral gemisi ise Mi 8 Explorer Edition olmuştu.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, normal Mi 8’in sahip olduğu Snapdragon 845 yonga seti ve gelişmiş çift kamera kurulumunun yanı sıra, 3D yüz tanıma özelliği ve ekran içi parmak izi tarayıcıya da sahip. Ayrıca, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olan Mi 8 Explorer Edition’ın arka yüzeyi ise şeffaf görünüme sahip.

Paylaş
okumayı, yazmayı bilir; merak eder, araştırır, fotoğraf çeker ve şarkı söylemeyi sever. İngilizce ve Rusça bilir. Yazılarım ve yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, ben buralardayım.” demek için olsa bişe vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here